Myślisz, że ulotki są staromodne? Pomyśl jeszcze raz!

Ulotki są ważne w marketingu. Chociaż możemy żyć w erze zaawansowanych technologicznie reklam, skromna ulotka jest nadal bezcennym narzędziem promocji.

Jest powód, dla którego używamy tej samej techniki reklamowej od wieków. Ulotki działają! Niezależnie od tego, czy jesteś nauczycielem jogi, organizatorem wycieczek czy przedsiębiorcą, ulotki są skutecznym sposobem na przekazanie swojej wiadomości.

Zastanawiasz się nad wydrukiem własnych? Oto kilka powodów, dla których ulotki są ważne w marketingu.

1. JEST TO OPCJA O NISKICH KOSZTACH
Ulotki są niezwykle opłacalne. Zamiast remontować swoją stronę internetową, płacić za powierzchnię reklamową lub zapuszczać się w drogi świat mediów offline, ulotki mają niezwykle wysoki zwrot z inwestycji.

Nie masz pojęcia jak stworzyć skuteczną ulotkę? Skorzystaj z pomocy! Profesjonalnie zaprojektowane ulotki są tańsze niż mogłoby się wydawać, a to kosztuje grosze, aby je wydrukować.
 

Zastanawiasz się, czego brakuje w strategii marketingowej Twojego biznesu wellness?

2. NIEWIELKI WYSIŁEK, ALE DUŻY WPŁYW

Łatwo jest dostarczyć ulotki do rąk potencjalnych klientów. Planujesz rekolekcje jogi? Rozdaj ulotki studentom jogi lub po prostu powieś ulotkę w szatni. Potencjalni uczestnicy, którzy dostaną Twoją ulotkę, mogą ją przypiąć do swoich lodówek. To zachęca do promocji w mniejszych kręgach rodziny i przyjaciół.

Poświęć trochę czasu na zastanowienie się, gdzie Twoi odbiorcy spędzają czas, a następnie ruszaj w drogę! Będziesz zaskoczony, jak wiele kawiarni, sklepów, siłowni, restauracji, szkół i innych firm są szczęśliwi, aby pomóc połączyć się z potencjalnych klientów. Zapytaj popularnych miejsc lokalnych, aby umieścić jeden z ulotek, a następnie po prostu usiąść i czekać na magię się zdarzyć.

Projektowanie przykuwające uwagę i atrakcyjne ulotki wymaga pewnego poziomu planowania. Pamiętaj, aby usiąść z kolegą do burzy mózgów pomysłów na to, co dobre ulotki będzie wyglądać. Dążyć do stworzenia tego, co jest znane jako słomianego projektu. Jest to wstępny zarys tego, jak powinna wyglądać ulotka i jaką kopię marketingową powinna zawierać.

Weź to straw-man do projektanta, który może następnie hash out bardziej polerowane ostateczny projekt, który może być następnie podjęte do drukarek. Jeśli jesteś na napięty budżet może być w stanie podjąć swoje słomianego-man projekt bezpośrednio do niektórych drukarek, które będą w stanie pomóc w projektowaniu ostatecznego kawałka istniejących szablonów mają. Następnie dostać drukowanie i raz ulotki są gotowe rozpocząć rozdawanie ich.

3. LUDZIE KOCHAJĄ NAMACALNE RZECZY
Klienci lubią mieć coś, że mogą położyć swoje ręce na. Dostajemy zalewane z reklamy online każdego dnia, ale to rzeczywiście dość rzadko, aby natknąć się na wysokiej jakości, drukowanych ulotek.

Dążyć do wyróżnienia się z tłumu. Na pewno nie chcesz, aby Twoja ulotka wyglądać jak śmieci. Zdecyduj się na najwyższej jakości papieru niż można zmieścić się w budżecie. Idź na profesjonalnie zaprojektowane ulotki, a nie szybkie DIY pracy.

4. ULOTKI TWORZĄ OSOBISTY CHARAKTER
Ulotki są nie tylko namacalne, ale także dodają osobistego akcentu do Twojej wiadomości. Fizycznie wręcza potencjalnemu klientowi ulotkę natychmiast stworzyć osobistą relację z nimi.

Przekonanie kogoś, aby schować ulotkę do torby lub kieszeni oznacza, że spojrzy na nią ponownie później. Nawet jeśli zdecydują się nie dla niego, będą one nadal dać ulotkę drugą myśl. To jest o wiele więcej niż można powiedzieć o droższych jednorazowych reklam.

5. JEST TO REKLAMA PRZYCIĄGAJĄCA WZROK
Ulotki są nadal ważne w świecie reklamy, ponieważ ludzie rzeczywiście je przeczytać. Kiedy masz tonę reklam zagracania się na stronie internetowej, to jest bardzo możliwe, aby potencjalni klienci przeoczyć reklamę, nawet jeśli jest dobrze zrobione. I, nawet nie zaczynajmy na blokery reklam!

Wyobraź sobie chodzenie do swojej ulubionej kawiarni i widząc kolorowe, wspaniałe ulotki umieszczone tuż na poziomie oczu, podczas gdy czekasz na kawę. Prawdopodobnie byś go zauważyć. Obraz chodzenia do szatni na siłowni i widząc oszałamiające ulotki w drodze do pryszniców. Możesz zatrzymać się i mieć szybkie spojrzenie.