Ustanowiony stosunkowo niedawno, bo w latach 60-tych i 70-tych, minimalizm wciąż zyskuje na popularności i zapowiada się na nadchodzący (jeśli nie już obecny!) trend w projektowaniu na najbliższe lata.
Aby pomóc Ci wyprzedzić ten trend, oto trochę więcej o minimalistycznym wzornictwie i 8 darmowych szablonów, które możesz dostosować za pomocą naszego narzędzia do projektowania online.

Co to jest minimalistyczny design?

Minimalistyczny design to taki, w którym nadmierne lub dekoracyjne elementy są usuwane, pozostawiając tylko to, co niezbędne. Tworzy to czysty i efektywny styl, który jest popularny wśród wielu projektantów graficznych, a zatem jest to świetny sposób na osiągnięcie profesjonalnego wyglądu, niezależnie od tego, czy masz oko do projektowania, czy nie.

Jest to również szczególnie skuteczne, jeśli chodzi o materiały drukowane, takie jak plakaty czy wizytówki, ponieważ podkreślenie ważnych szczegółów pomoże Ci osiągnąć kluczowy cel tej formy marketingu - przekazać wspomnianą informację potencjalnym klientom!

8 darmowych szablonów minimalistycznych projektów

1. Minimalistyczny

Na tej liście, byłoby niegrzecznie nie umieścić naszych darmowych minimalistycznych szablonów projektowych! Ten prosty, ale stylowy projekt w odcieniach szarości i bieli oddaje wszystko to, co oznacza bycie minimalistą.

Piękno tego projektu polega na tym, że możesz zmienić każdy tekst i kolor tła, aby dopasować go do swojej marki i dodać swoje logo, a nadal będzie wyglądał tak samo dobrze.

>> Spróbuj dostosować nasz minimalistyczny projekt już teraz. <<

2. Podstawowy

Z naszym podstawowym szablonem, możesz zachować go tak minimalnym, jak chcesz, ponieważ pozostawiliśmy go w dużej mierze pustym, poza sugestiami dotyczącymi miejsca umieszczenia tekstu i projektu logo. Dla minimalistycznego podejścia, trzymaj się gołego minimum. A jeśli chcesz dodać trochę więcej, możesz swobodnie dodawać kształty, ikony i tekst według własnego uznania.

>> Dodaj swoje logo do podstawowego szablonu teraz. <<

3. Modernizm

Jeśli chcesz zachować prostotę, ale nadal chciałbyś mieć bardzo elegancki, minimalistyczny projekt, nasz szablon modernizmu może być idealnym rozwiązaniem. Używając prostych linii do tworzenia granic wokół punktów zainteresowania, ten szablon uderza w równowagę między gołymi podstawami i stylowymi funkcjami, które byłyby doskonałym wyborem dla wielu różnych branż i firm.


>> Zacznij projektować z szablonem modernizmu teraz. <<

4. Prosty

Innym projektem, który wykorzystuje proste linie - i oczywiście zawsze popularne odcienie szarości - jest nasz prosty szablon. Dostępny na wielu artykułach papierniczych, takich jak karty korespondencyjne, jest to kolejny wszechstronny projekt, który pasuje do każdej firmy, ale może być również dostosowany do Twoich potrzeb.

<< Zacznij projektować papeterię z tym szablonem teraz. <<

5. Neon

Decydując się na minimalny styl nie oznacza, że musisz pożegnać się z kolorami - coś, co jest oczywiste, gdy spojrzysz na ten jasny neonowy szablon. Idealny do różnych zastosowań, od naklejek po banery, wybierając jeden jaskrawy kolor, możesz nadal zachować prostotę, ale przyciągającą wzrok.

>> Dodaj swój własny akcent do tego szablonu za darmo! <<

6. Beżowy

Beżowy jest tak klasycznym kolorem i pasuje do małych firm, takich jak rzemieślnicy online. Jest również uważany za ciepły i przyjazny kolor, co sprawia, że ten projekt jest idealny do użytku osobistego. Oferujemy ten wzór na kartki okolicznościowe - my zrobiliśmy je jako kartki z podziękowaniem, ale możesz zmienić przesłanie, aby dopasować je do wszystkiego, co chciałbyś przekazać swoim klientom!

>> Dostosuj projekt tej minimalistycznej, beżowej kart ki. <<

7. Przestrzeń kolorów

Zaprojektowaliśmy ten wzór specjalnie z myślą o projektantach. Dostępny w kolorze żółtym, niebieskim lub czerwonym, ten projekt jest stworzony z prostych bloków kolorystycznych, które emanują minimalistycznym stylem. Możesz użyć tego projektu na ulotkach, naklejkach, wizytówkach i nie tylko.

>> Dodaj swoje dane do tego projektu. <<

8. Gumdrop

Jeśli szukasz świątecznego minimalistycznego projektu kartki świątecznej, nie szukaj dalej niż nasz szablon Gumdrop! Idealny na firmową kartkę z podziękowaniem lub projekt do sprzedaży dla klientów, zawierający uroczego piernikowego ludzika z gumowymi guzikami.

>> Dostosuj swoje kartki świąteczne już teraz. <<

Mamy nadzieję, że znalazłeś idealny minimalistyczny projekt - lub przynajmniej dostarczyliśmy Ci wszystkich inspiracji, których potrzebujesz, aby stworzyć swój własny. Jeśli chcesz szukać dalej, możesz przejrzeć wszystkie nasze darmowe szablony projektów online tutaj.