Aby uzyskać modny druk, który nie kosztuje fortuny, nasz brązowy papier Kraft może nadać Twoim materiałom marketingowym, zaproszeniom i kartkom kultowy wygląd, o jaki Ci chodziło. Zebraliśmy listę różnych produktów poligraficznych, których można użyć do drukowania na papierze Kraft, oraz kilka wskazówek od naszego zespołu Studio, które pomogą Ci osiągnąć perfekcyjny efekt końcowy.

Co to jest papier Kraft?

Kraft to bardzo fajny, naturalnie brązowy papier o ziemistej fakturze. Jest niepowlekany, dzięki czemu ma bardziej chropowatą fakturę i lepiej wchłania atrament, co czyni go doskonałym materiałem na karty lojalnościowe lub inne materiały, na których można pisać lub stemplować. Jest to również ekologiczna i w pełni przetwarzalna opcja związana z rustykalnym, niezależnym lub rzemieślniczym biznesem.

Wskazówki dotyczące projektowania papieru kraft

Ze względu na jego naturalny brązowy kolor i bardzo chłonną fakturę, jest kilka rzeczy, o których należy pamiętać, tworząc projekt, który ma być wydrukowany na papierze Kraft. Oto kilka najważniejszych wskazówek zespołu instantprint Studio, jak to zrobić dobrze.

Unikaj bieli

Drukarki komercyjne, z których korzystamy, nie mogą drukować białym tuszem, co oznacza, że każdy obszar projektu, który pozostanie biały, nie zostanie wydrukowany. Zamiast tego zobaczysz naturalny brązowy kolor papieru Kraft.

Stwórz kontrast

Jeśli planujesz użyć jasnych kolorów w swoim projekcie, zalecamy łączenie ich z ciemnymi kolorami, np. konturem, aby nadać im wyrazistości - tak jak w poniższym przykładzie.

Klasyczna czerń

Czarny tekst i ilustracje w połączeniu z papierem Kraft to połączenie jak w niebie i jeden z najpopularniejszych sposobów wykorzystania tego wspaniałego materiału. Oto przykład prostego - ale bardzo efektownego - czarnego projektu na papierze Kraft.

Zrób miejsce

Chociaż ciemniejsze kolory zdecydowanie najlepiej wyglądają na tym materiale, użycie wielu ciemnych kolorów razem może nie wyróżniać się lub być od siebie nieodróżnialne. Aby uzyskać najlepszy efekt, baw się białą przestrzenią i wyraźnymi liniami.


Na jakich produktach dostępny jest papier Kraft?

Folię Kraft oferujemy w przypadku następujących produktów.

Ulotki

Wzbogać swój projekt ulotki lub broszury, drukując je na papierze Kraft! Ze względu na grubość papieru Kraft (457 mikronów, jeśli się zastanawiasz) doskonale nadaje się on do robienia trwałego wrażenia. Jeśli używasz ich jako ulotek rozdawanych na ulicy lub podczas akcji rozdawania ulotek, są to materiały marketingowe, które ludzie będą chcieli zatrzymać.

Menu

Nasze ulotki Kraft mogą służyć nie tylko jako wspaniałe ulotki, ale także jako menu - doskonałe dla kawiarni, sklepów rolniczych, a nawet restauracji, które chcą się pochwalić swoją ekologiczną, domową ofertą. Spróbuj formatu A3 dla menu na podkładkach, formatu DL dla list napojów lub A4 i A5 dla klasycznego menu dwustronnego.

Plakaty

Nasze ulotki Kraft w formacie A4 i A3 mogą być również wykorzystywane jako charakterystyczne plakaty, idealne do upiększenia wystawy sklepowej lub kawiarnianej. Ten styl jest bardzo popularny wśród małych firm i niezależnych przedsiębiorstw, którym zależy na bardziej dopracowanej wersji stylu DIY.

Zaproszenia i karty Save the Date

Z tego samego powodu papier siarczanowy zawładnął branżą ślubną. Od zaproszeń ślubnych po kartki z datą, możesz stworzyć własne, profesjonalne projekty, które będą wyglądały, jakby zostały wykonane specjalnie na ten wielki dzień - idealne na wesela w stylu whimsical!

Wizytówki

Dlaczego nie zrobić tak ważnego pierwszego wrażenia za pomocą wizytówek Kraft? Świetnie nadają się na spotkania networkingowe lub do umieszczenia w stosie przy kasie sklepu, aby klienci mogli je wziąć do ręki przy wyjściu. Jedno jest pewne: na pewno zostaniesz zapamiętany!

Karty lojalnościowe

Nasze wizytówki Kraft mogą również służyć jako stylowe karty lojalnościowe i karty nagród. Papier Kraft jest bardzo chłonny, co oznacza, że możesz stemplować bez obawy, że coś spłynie lub się rozmaże.

Kartki z pozdrowieniami

Kolejnym produktem poligraficznym, który korzysta z zalet papieru Kraft do majsterkowania, są kartki okolicznościowe. Idealnie nadaje się do nadania kartkom urodzinowym, świątecznym i z podziękowaniami osobistego charakteru - w końcu nic tak nie zapada w pamięć, jak spersonalizowane kartki!

Jeśli chcesz bliżej przyjrzeć się naszym materiałom Kraft, zamów próbki. Nasz pakiet próbek jest całkowicie bezpłatny i zawiera wszystkie nasze materiały, dzięki czemu możesz naprawdę poczuć druk przed zakupem.