Korzystanie z leasingu samochodów zamiast ich kupowania to obecnie powszechnie stosowane rozwiązanie w firmach. Obecnie można także w takiej formule decydować się również na korzystanie z urządzeń od firmy Epson. Oferta, która się pojawia pozwolą na oszczędność w firmie a także pełną kontrolę danych i jednocześnie rozliczanie kosztów w takiej formie, która będzie należycie przejrzysta.

Nowa rzeczywistość zdominowana przez pandemie sprawia, że ciągle zmienia się model naszej pracy i również dalej możemy to zauważyć. Zmienia się z tygodnia na tydzień sytuacja i oczywiście firmy nie chcą tutaj decydować się na jakieś wielkie inwestycje, natomiast to co możemy obecnie zauważyć to, że szuka się mechanizmów, które pozwolą na wypracowanie zadowalających kosztów działalności na wielu płaszczyznach.

Od druku nie uciekniesz

Warto tutaj podkreślić, że niezależnie od tego jakie mamy zmiany na świecie drukowanie dokumentów jest nadal bardzo istotnym elementem i to raczej się nie zmieni. Urządzenia do druku mają oczywiście nadal istotną rolę w wyposażeniu firm i firma Epson potwierdza to powołując się na to jak wygląda obecnie sprzedaż tych urządzeń w firmie.

Płać tylko za wydruk, nie za sprzęt!

Instalację w firmie i samodzielne obsługiwanie laserowego kombajnu można będzie obecnie porównać do nabywania filmów i kaset video. Oczywiście obecnie sytuacja wygląda nieco inaczej i nie kupujemy już filmów tylko mamy je na klik w specjalnych serwisach streamingowych. Podobnie wygląda oferta Epson, gdzie ma być firmie za miesięczną opłatą uwolniony dostęp do nowoczesnych urządzeń drukujących i skanujących, co pozwoli na istotne usprawnienia jeśli chodzi o obieg dokumentów w firmie. W tym charakterze również mamy takie rozwiązania, które są zróżnicowane i wybierane pakiety można będzie dopasować do firmy, w której sprzęt będzie wykorzystywany. W małych firmach wystarczy niewielkie urządzenie drukujące kilkanaście stron na minutę. Przy największych firmach mamy nieco inne rozwiązania, gdzie sprzęty dają możliwość drukowania znacznie szybciej i w znacznie większej ilości. Więc tak naprawdę takie kwestie zawsze trzeba brać pod uwagę dopasowując urządzenie do własnych potrzeb i oczekiwań.

Epson proponuje zestaw kilku różnych urządzeń, niektóre z nich pracują także na większych rozmiarach, formatach niż A4 więc jeśli firma takich propozycji będzie potrzebowała może liczy również w tym zakresie na to jakie urządzenia zostaną klientom zaproponowane. Każdy może wybrać maszynę do siebie i ponosić również koszty dopasowane do własnych możliwości w zależności od tego w jakim zakresie z urządzeń będzie się korzystało.

Atrament technologią na wymagające czasy

Atramentowe urządzenia dostępne w WorkForce Pro dają możliwość stosowania piezoelektrycznej technologii atramentowej w zakresie drukowania od Epson. Drukowanie bez grzania podzespołów realizowane jest tutaj z nowoczesnymi rozwiązaniami ekologicznymi. W dłuższej perspektywie daje to firmie dodatkowe oszczędności.

W przypadku firmy Epson możemy mówić o zaproponowaniu takich rozwiązań, które wielu firmom powinny przypaść do gustu. To faktycznie takie mechanizmy, które wspierają działania biznesowe i jeśli weźmiemy je pod uwagę, możemy liczyć na rozwiązania, które będą istotnie usprawniać działania firmy. Wszystkie przygotowywane rozwiązania mają doprowadzić do sytuacji, w której będzie można mówić o optymalizacji kosztów działalności dzięki zastosowaniu mechanizmów wprowadzonych przez Epson, warto wziąć to pod uwagę i zdecydować się na ich ofertę.